Часті Питання

 • Що входить у сервіс?

  Сервіс Memory Box - це повний цикл оцифровки будь-яких матеріалів. Ви замовляєте на сайті те, що хочете оцифрувати, оплачуєте замовлення, а ми надсилаємо вам зручну, надійну коробку, в яку ви складаєте матеріали і відправляєте нам. Ми оцифровуємо все та записуємо на флеш картку або створюємо для вас посилання на хмарне сховище, де будуть зберігатись усі ваші спогади. Після цього, ми відправляємо вам назад оригінали та цифрові копії. Таким чином ви сплачуєте лише 1 раз і не витрачаєте зайвого часу та зусиль.

 • Чи безпечно надсилати свої матеріали?

  У кожному боксі Memory Box ви знайдете індивідуальні пакети, які закриваються клейкою стрічкою для збереження конфіденційності та безпечної пересилки матеріалів, а також - стікер-пломбу, яка розміщується на коробці, щоб її не можна було відкрити непомітно. Доставку матеріалів здійснює сервіс Нова Пошта, який має великий досвід у логістиці та гарантує безпеку вашої посилки.

 • Де ви знаходитесь?

  Наші потужності у Києві📍, але ми працюємо для будь-якого куточку України 🇺🇦, де є відділення Нової Пошти! (крім тимчасово окупованих територій).

 • Хто сплачує за доставку?

  УСІ доставки в обидві сторони за наш рахунок! Ви не сплачуєте жодних додаткових коштів після замовлення послуги.