Один сервіс — безліч можливостей

Подаруйте нове життя своїм спогадам! Збережіть їх у цифровому форматі💜

ЗАМОВТЕ ПОСЛУГУ, а про решту подбаємо ми

оцифрувати!

 • ОЦИФРОВКА АУДІОКАСЕТ

  У Меморі Бокс тепер є послуга Оцифрування Аудіокасет! Оживіть спогади, від яких стає тепліше🥹
  Для тих, хто знає, як пробігають мурахи по шкірі, коли чуєш рідний голос, коли згадуєш приємні нотки та особливості вимови, коли будь-які слова звучать, як заспокійлива колисанка… Ми раді повідомити, що тепер записи голосу Ваших рідних та близьких, які зберігаються на аудіокасетах можна знову оживити, захистити та слухати коли завгодно!

  оцифрувати!
 • ОЦИФРОВКА ВІДЕОКАСЕТ

  Memory Box допоможе оживити відеокасети! Для багатьох записи зі стареньких касет – це можливість вперше побачити важливі події або знову побачити дорогих серцю людей.

  Плівка у касетах має вичерпний строк придатності та чутлива до впливу температури та сухості повітря, надмірної вологи, пилу та світла. Не втрачайте цінні відео, зверніться до Memory Box та назавжди збережіть свої спогади у цифровому форматі!

  оцифрувати!
 • ОЦИФРОВКА ФОТОПЛІВОК

  Ми допоможемо оживити фотографії з плівок з негативами у цифровому форматі та подаруємо вам можливість переглянути або надрукувати їх у будь-який момент.

  Не ризикуйте втратити кадри, які нагадають вам про важливе, замовте сканування фотоплівок вже зараз.

  оцифрувати!
 • СКАНУВАННЯ ФОТО

  Сканування фотографій з Memory Box це чудовий спосіб організувати та зберегти весь сімейний архів!

  Замовте бокс, складіть у нього всі фотографії, які хочете зберегти та отримайте вже готові цифрові копії у хмарному сховищі. А оригінали повернуться до вас у нашому надійному боксі.

  оцифрувати!
 • ЗБЕРЕЖЕННЯ ДИСКІВ

  Зараз практично вся техніка навіть не передбачає зчитування компакт дисків, які досить довго були можливістю зберігати цифрові файли та спогади. Меморі Бокс пропонує послугу зчитування та збереження інформації з дисків у Хмарному Сховищі або на Флеш картці! Вам більше не потрібно зберігати десятки дисків вдома. Ми допоможемо вам прибрати зайві речі з оселі і зберегти при цьому цінні спогади у зручному форматі!

  оцифрувати!
 • ОЦИФРОВКА СЛАЙДІВ

  На теренах нашої країни слайди та слайдоскопи були свого часу досить популярним методом перегляду фотографій і багато зображень навіть ніколи не друкувались, аби зекономити місце та гроші. Тепер же слайди – це лише шматочки плівки, які на жаль, не так просто подивитись. З Меморі бокс, ваші слайди набудуть цифрового життя, а ви отримаєте змогу передивлятись світлини коли заманеться!

  оцифрувати!
 • ХМАРНЕ СХОВИЩЕ

  Послуга збереження матеріалів у хмарне сховище надасть вам необмежений доступ до завантаження файлів та можливість ділитись ними з рідними по усьому світу протягом трьох місяців всього за кілька кліків.

  оцифрувати!
 • ЗАПИС НА ФЛЕШ-КАРТУ

  Цифрові копії усіх ваших файлів можна зберегти на флеш-карті, скориставшись послугою запису. Ваш сімейний архів буде завжди поруч.

  оцифрувати!