Про проєкт Memory Box

Привіт! Ми Вова та Антон, засновники Memory Box — сервісу для тих, хто, цінує спогади, сімейні архіви та власний час.

Для нас все почалось з необхідності знайти спосіб легко відсканувати і зберегти домашні фотографії та відеокасети, адже їх зараз так легко втратити, а часу на те, щоб все організувати завжди бракує.

Ми свідомо підтримуємо та залучаємо до співпраці невеликі фотолабораторії (часто це сімейний бізнес), які дбайливо оцифровують матеріали, комплектують та надсилають бокси, працюють для вас та для себе. Команда — наш основний ресурс, натхнення та підтримка і ми раді, що цей проєкт побачив світ саме вчасно.

Старі фотографії чи відео на касетах, які зараз навіть не відтвориш, тепер можна легко оцифрувати і дивитись з будь-якого девайсу, а також завжди мати з собою на компактній флешці. Ми знаємо цінність спогадів зі школи, VHS касет зі свят та родинних альбомів, тому ми створили сервіс саме тоді, коли в наше життя увірвалась потреба захистити кожну світлину та відео для майбутніх поколінь.

Ми хочемо, щоб кожен, незалежно від того, що відбувається у світі, міг звернутися до історії своєї сім’ї та важливих моментів з минулого і віримо, що Memory Box допоможе зберегти вашу спадщину та історію і стане нагадуванням, що навіть у важкі часи важливо зберігати спогади та цінувати кожен момент.